Блакитний понеділок відрізняється від інших днів депресивним настроєм, невдалими рішеннями, низьким рівнем мотивації та загальною тривожністю, пишуть Факти ICTV.
Цьогоріч найдепресивніший день року припадає на 20 січня, цей день ще називають блакитним понеділком.
У 2005 році психолог Кліф Арнал зазначив, що передостанній понеділок у січні завжди відрізняється сумовитістю: люди відчувають депресивний стан. Кліф використовував математичну формулу, яка враховує велику кількість факторів, наприклад, культуру, традиції і погоду. Як правило, цього дня завжди похмура погода, плюс, всі чари Нового року закінчуються. Більшість людей усвідомлює, що багато планів так і залишаться в мріях, оскільки немає передумов для їх реалізації.
"Для визначення дати блакитного понеділка враховують кілька факторів: погоду, рівень витрат (зокрема, різницю між боргом та платоспроможністю), кількість часу від Різдва, тривалість сонячного дня", – йдеться у поясненні фахівців.
Ця дата не обов’язково має бути третім понеділком січня, хоча здебільшого так і буває. Кілька разів блакитний понеділок припадав на кінець січня.
Читайте ще: П'ять ознак депресії, котрі не варто ігнорувати
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами