За відповідний проєкт закону проголосували 311 народних депутатів. Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на Укрінформ.
Читайте також: Рада ратифікувала Фінансову угоду: Чернівці зможуть купити нові тролейбуси
Метою документа є виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності Угоди між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом і його державами-членами, з іншої сторони, про спільний авіаційний простір, учинену 12 жовтня 2021 року в Києві.
«Очікується, що ця угода посилить конкуренцію на ринку повітряних перевезень, вплине на зниження цін на квитки та підвищить рівень якості обслуговування пасажирів», - цитує видання голову комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванну Климпуш-Цинцадзе.
Вона передбачає поступове створення спільного авіаційного простору між сторонами, який ґрунтується, зокрема, на ідентичних правилах у сфері безпеки польотів, авіаційної безпеки, організації повітряного руху, захисту прав споживачів, систем комп’ютерного бронювання, а також на ідентичних правилах стосовно соціальних аспектів.
Документ встановлює обов’язкові правила, технічні вимоги, адміністративні процедури, базові експлуатаційні стандарти та імплементаційні норми, що застосовуються між Україною, Європейським Союзом і його державами-членами.
Отримуйте новини в Telegram
Зазначений спільний авіаційний простір функціонуватиме на засадах вільного доступу до ринку авіаперевезень та на рівних умовах конкуренції.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами