До перевірки уроків проекту «Всеукраїнська школа онлайн» будуть долучені незалежні експерти, які вноситимуть необхідні правки до виходу в ефір з метою недопущення помилок у майбутньому.
Про це повідомляє osvita.ua з посиланням на Міністерство освіти і науки.
У відомстві зазначають, що основною причиною виникнення помилок є брак часу на створення контенту.
«У низці відеоуроків, що вийшли впродовж останніх 5 днів, були помилки, які не вилучили з відео на етапі виробництва. Ситуація, коли в ефір виходить матеріал з помилками, – неприпустима. Основна причина цього – брак часу», - повідомляють у Міносвіти.
У відомстві зазначають, що від ідеї створення курсу до першого виходу в ефір пройшло всього 2 тижні. Усі уроки виходили з продакшну вночі напередодні виходу в ефір – близько 30 відео на добу.
Читайте також: Не мінімальна і не оклад: яку зарплату отримають педагоги під час карантину
«За таких термінів на обов’язкову експертну перевірку уроків не вистачило часу. Наразі всі, хто залучений до підготовки уроків, максимально працюють над тим, щоб з наступного тижня уникнути таких ситуацій. Зокрема, до перевірки уроків долучаться незалежні експерти, які зможуть переглядати відео та вносити правки до виходу в ефір», - зазначили у Міністерстві освіти і науки.
Раніше в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій закликала суспільство не принижувати працю вчителів, які працюють у проекті «Всеукраїнська школа онлайн».
Про це в.о. міністра написала у своєму Facebook.
Зокрема, Мандзій висловила вдячність учителям, операторам, редакторам і команді Всеукраїнської школи онлайн, які цілодобово працюють над тим, щоб забезпечити неперервний освітній процес для школярів.
«Повірте мені, це дуже непросто. Вчора я особисто в цьому переконалася, коли брала участь у зйомках. Розумію, наскільки важко та відповідально працювати в таких умовах», - зазначає в.о. міністра освіти і науки.
За її словами, телеуроки це додатковий інструмент дистанційного навчання, який можуть використовувати школярі та вчителі.
«Один із, але не єдиний. Бо більше 400 тис вчителів України обирають для проведення уроків ті методи та інструменти, які доступні їм та їхнім учням. Весь світ зараз переживає складні часи. На всіх континентах люди підтримують і допомагають один одному, а не критикують, принижують чи знецінюють працю інших. Зробити помилку може кожен. Цього не треба боятися. Найважливіше – вміти вчасно її визнати та виправити», - наголосила Любомира Мандзій.
Також вона висловила сподівання, що люди зможуть із розумінням поставитися до ситуацій, коли хтось зробив описку, омовився і своєчасно цього не помітив.
Отримуйте новини в Telegram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами