Відповідний порядок було ухвалено Кабінетом міністрів ще 1 березня, повідомляє Еспресо.TV.
Це рішення, за словами очільника уряду Володимира Гройсмана, передбачає встановлення контрольних пунктів, які будуть займатися відстеженням переміщення і відповідності рішенням, які ухвалює влада держави. Також цей документ дозволить регламентувати у правовому полі процедури та правила перевезення товарів, в тому числі гуманітарної допомоги, через лінію зіткнення та в межах буферної зони.
Зазначимо, що людям забороняється переміщувати товари через лінію розмежування, за винятком:
- харчових продуктів у визначенні Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів", які переміщуються у складі гуманітарних вантажів;
- лікарських засобів у визначенні Закону України "Про лікарські засоби" та виробів медичного призначення, які переміщуються у складі гуманітарних вантажів;
- товарів та продукції (в тому числі тих, що забезпечують функціонування та обслуговування або є необхідними у виробничому процесі) металургійної, гірничозбагачувальної, вугледобувної та енергогенеруючої галузей, об’єктів критичної інфраструктури за переліком та обсягами (вартість, вага, кількість), які затверджуються спільним рішенням МТОТ та Мінекономрозвитку.
Тим часом переміщення вугілля на території здійснюється виключно залізничним транспортом через визначені контрольні пункти в’їзду/виїзду на залізниці. При цьому Міненерговугілля повинно надсилати інформацію координаційному центру про включення енергогенеруючих компаній, що використовують вугільну продукцію для вироблення електроенергії, до переліку суб’єктів господарювання — отримувачів вугільної продукції.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами