Муніципальна бібліотека ім. Анатолія Добрянського для відвідувачів облаштувала вуличну книжкову полицю, яку працівники книгозбірні між собою називають «буккросинговою шпаківнею».
Читати ще Не боятися змін та вигравати міжнародні гранти. Бібліотекарі у Чернівцях провели конференцію
Буккросинговий рух з’явився нещодавно і став популярним явищем у західному світі. У 2002 році його ідею запропонував інтернет-технолог Рон Хорнбекер, виставивши перші книги у власному готелі. Нині «буккросингові полиці» , явище досить популярне в готельному бізнесі, його підтримують і працівники книгарень та книгозбірень, таким чином наближаючи читача, зайнятого своїми буденними проблемами до книги, культури, читання як заради інформації, так і заради задоволення та проведення вільного часу.
Довідка
Класичний буккросинг із реєстрацією на сайтах та «безпечними полицями» популярний в Італії, Франції, прижився в окремих містах України. Різновиди нетрадиційної буккросингової ідеї використовуються бібліотеками, клубами, кав’ярнями. Американці на базі цієї схеми навіть створили радіогру. Нині і Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського завдячуючи старшокланикам Чернівецького обласного навчально – реабілітаційного центру № 1, що змайстрували «буккросингову шпаківню», має змогу теж скористатися ідеями цього руху.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами