Відповідно до місячного календаря та пори року, Віктор Звенигородський п`є соки, очищає судини, голодує та вживає енергетичні суміші.
Календар оздоровлення Віктор Звенигородський складає кожного року. Усі процедури та вправи у ньому відповідають порам року та місячному календарю. Зокрема, коли місяць повний, чоловік очищує кишківник: випиває три літри підсоленої води, яка вимиває з організму усе зайве. Після цього п’є біфідо- і лактобактерії, аби відновити нормальну мікрофлору шлунково-кишкового тракту.
- Gісля новорічно-різдвяних свят беруся за укріплення судин. Заздалегідь готую для цього настоянку на каштанах, яка добре зміцнює судини. А ще нею ж натираю ноги, щоб поліпшити у них кровообіг, - розповідає Віктор Валентинович. – У лютому очищаю організм від слизу, який сприяє розвитку патогенної мікрофлори. Щоб позбутися слизу, використовую настоянку на хріні. Рецепт такий: одну столову ложку хріна на ніч заливаю талою водою. А зранку натще випиваю це. Потім – стакан теплої води. Узагалі, тепла вода зранку змиває усі залишки, які за ніч назбиралися у кишково-шлунковому тракті.
Весну чоловік розпочинає з рисової дієти.
- У п`ять баночок розкладаю по дві столових ложки рису і заливаю їх водою. Рис має настоятися протягом п`яти днів (але воду потрібно міняти на свіжу щодня). Відтак – щоранку варю рисову кашу, використовуючи рис із кожної баночки по черзі. Приготовлена у такий спосіб, вона стає чудовим абсорбентом, - розповідає чоловік. – А ще весна – це обов`язво багато березового соку.
Саме весною Віктор Звенигородський очищується від радіонуклідів. Для цього готує сироватку на основі чистотілу, яка виліковує виразки шлунка та відновлює його епітелій.
Літо – найблагодатніший період в оздоровчому календарі. У червні – медова дієта. А далі - одна за одною з`являються ягоди, фрукти та овочі, які чоловік споживає у необмеженій кількості.
Наприкінці літа Віктор Валентинович їсть багато кавунів, щоб «почистити» нирки. А восени «налягає» на овочі та фрукти.
Окрім здорового харчування, Віктор Звенигородський, як викладач кафедри фізичного виховання Чернівецького національного університету, не може жити без руху. Щоранку він займається гімнастикою, виконує дихальні вправи, розтяжки. Після цього приймає контрастний душ, робить точковий масаж. Обов`язково випиває до двох літрів води на день.
- Я давно забув дорогу до поліклініки, а до аптеки захожу хіба що за біфідобактеріями, - каже чоловік. – Треба берегти свій організм і він віддячить вам здоров`ям.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами