На Буковині люди, які прибувають з інших регіонів та потребують розміщення, можуть звернутися на «гарячу лінію», пише Медіа агентство АСС.
У списку охочих працювати у call-центрі є пів сотні осіб: це і волонтери, і працівники облдержадміністрації. Всі вони чергуються та працюють позмінно (три зміни). На нічне чергування заступають чоловіки. За добу приймають до 3 тисяч дзвінків.
Наші новини є у Facebook
«Всі працюють з великим ентузіазмом. Зараз стало трохи менше навантаження, тому дехто працює дистанційно з дому. Траплялось раніше, коли біженці просили кращих умов проживання чи у приватний сектор, але тепер раді і спортзалу чи гуртожитку, навіть якщо доведеться спати на матраці на підлозі. Якщо не можемо на місці допомогти, то скеровуємо до професійних консультантів вузькопрофільних - ЦНАП чи соцзахист. Але нікого не кидаємо напризволяще», - розповіла координаторка обласного штабу «гарячої лінії» Наталія Кошурба.
0800335047
(095) 153 62 98
(098) 508 84 84
Лінії працюють цілодобово.
«Насправді нічого нового ми не придумали. Ми взяли процеси, які є у великих компаніях і реалізували тут. На почату було два кнопкових телефони та багато паперової роботи, втім, ми все автоматизували та розширили можливості. Траплялося до 2500 запитів за добу, зараз до 900. Це залежить від дня роботи, і від того, як відкриваються «зелені коридори» на сході. Також ми ще створили гугл-форму, аби якісно надавати послуги, а не просто скерувати людину у безвість. Там записані всі дані про волонтерські штаби, де отримати речі, ліки, переночувати. Якщо хтось не зміг додзвонитись через завантаженість лінії, такі телефони записуються автоматично, і їм перетелефонують менеджери», - розповів волонтер, менеджер з організації «гарячої лінії» Антон Журавель.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами