На сайті Inclusive.org.br з'явився матеріал із назвою "Обличчя синдрому Дауна в Бразилії... походить з України".
За даними дослідження видання, фотографії Марії Куваєвої складають 80% усіх рекламних брошур з понад 200 подій, організованих у Бразилії до Міжнародного дня людей з синдромом Дауна, та постів, опублікованих на сайтах та у соцмережах країни, пише інформагентство "АСС".
Така статистика, на думку ЗМІ, свідчить про расову нерівність у медіа країни.
"Відсутність репрезентативності "реальних людей" не тільки впливає на людей з інвалідністю. Сьогодні, аби у фотобанках знайти світлини темношкірих людей, потрібно ввести слово "negro". Інакше вони практично зникають з результатів", — пише журналістка видання Патріція Алмейда із посиланням на неурядову організацію "Desabafo Social".
"Чи потрібні нам іноземні моделі для представлення людей у Бразилії? А в популяції, де більшість людей — темношкірі, чи повинні ми вводити колір шкіри, щоб отримати образ, який дійсно представляє нашу ідентичність?" — продовжує журналістка.
Тато і фотограф Марії Денис Куваєв із позицією видання не погоджується:
"Я вважаю, що люди з синдромом Дауна — інтернаціональні і схожі між собою — це як окрема раса. І якщо людина сповнена щастям і може нести позитивну енергію усьому світові — це не погано".
Раніше журналісти ІА "А.С.С." розповідали про те, що 11-річна Марія Куваєва — обличчя сотень соціальних проектів в усьому світі. Її фотографії публікують у найбільших виданнях Великої Британії, Німеччини, Франції, України тощо. Більше читайте тут.
Колаж: Inclusive.org.br
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами