Таку думку у програмі Суть речей на Радіо 10 висловила журналістка, письменниця та громадська діячка Оксана Драчковська,пише Медіа агентство АСС.
Цієї п’ятниці, 3 грудня, відбулась презентація другої дитячої книги – «Зайчик-нестрибайчик подорожує». Вона є продовженням книги «Зайчик-нестрибайчик і його смілива мама», яка отримала чимало нагород: спецвідзнаку «Коронації слова», потрапила до списків двох найпрестижніших книжкових рейтингів «Книга року ВВС» та «Барабука», а також стала переможцем у номінації «Література для дітей від 6 до 8 років» BookForum Best Book Award-2020. І ось з’явилось продовження.
Отримуйте новини в Telegram
«У першій частині розповідається, що Зайчик-нестрибайчик займається у драматичному гуртку. У другій частині наш Зайчик вже підріс. І от він вирушає на творчий конкурс до столиці. Це збірний образ уявної столиці уявної країни. Такий собі Звірополіс. Головним героєм другої частини став тато. От він із Зайчиком, ще одним сином та донькою вирушають у подорож. У другій частині у певній хронології детально розповідається про подорож. Здається, все елементарно. Але це легко для тих, хто пересувається на ногах. Для людини на візку це вже не так елементарно: дістатись до перону, сісти у потяг, трамвай чи дістатись до готелю.
До того ж ми додали конкретну інформацію про доступність простору: кут пандусу, ширину дверей. Я б хотіла навіть подарувати по примірнику чиновникам, які відповідають за доступність середовища. Думаю, для них, як і для дітей, це буде краще за якийсь методичний посібник. Відкрили гарну книжечку і дізнались, що кут пандусу має бути 5 градусів, ширина дверей – 90 см. І вже воно відклалося (сміється, - ред.)», - розповіла письменниця.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами