6 з половиною мільйонів гривень депутати обласної ради виділили на погашення заборгованості за тепло, опалення, водопостачання та водовідведення комунальних підприємств. Ще прийняли стратегію розвитку Буковини до 2020 року та дали грошей на розвиток туризму.
До обласного бюджету внесли зміни. На погашення боргу за комунальні послуги виділили додаткові 6 з половиною мільйонів гривень.
Юрій Чобан, в.о. директора департаменту фінансів Чернівецької ОДА: «Було розподілено і затверджено розподіл коштів, які були передбачені в держ.бюджеті для погашення заборгованості з різниці в тарифах. На сьогодні є порядок використання цих коштів, цієї субвенції всім районам і місту Чернівці, тому що у нас основні підприємства, які надають послуги найбільші, я би так сказав».
Також на сесії обласної ради проголосували за виділення коштів на туризм в області. Депутат Ігор Кірєєв зазначає: Програма розвитку туризму фінансувалась недостатньо, тому був змушений подати запит на збільшення коштів.
Ігор Кірєєв, депутат Чернівецької ОДА: «На сегодняшний день имеются, конечно, финансовые трудности. И в связи с тем, что бюджет области был перевыполнен, можно было ее немножко увеличить до 300 000».
Прийняли рішення і про Стратегії розвитку Чернівецької області до 2020 року. Вона спрямована на досягнення нових цілей, які спонукатимуть до сталого розвитку області, а саме покращення якості життя, а також розвиток соціальної сфери, культури та науки.
Ігор Сідляр, директор Департаменту економічного розвитку Чернівецької ОДА: «Реалізація цієї стратегії буде здійснюватись шляхом виконання заходів плану з реалізації. Тобто ми будем розробляти відповідно до закону план з реалізації цієї стратегії. Після того буде прийнято розпорядження ОДА, відповідно до якого будуть закріплені структурні підрозділи ОДА, які відповідальні будуть за конкретними напрямками».
Також на цій сесіїбуло прийняли Звернення до Президента України щодо зниження тарифів на комунальні послуги. Всього за нього проголосувало 60 депутатів. У цьому зверненні депутати, просять нормалізувати тарифну політику, скасувати постанову НКРЕ про підвищення ціни на газ та електроенергію для населення та зобов’язати відповідні структури розробити процедуру надання газу для населення тільки власного видобутку з відповідними цінами.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами