На черговому засіданні ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника міського голови Олександра Паскаря розглянули стан невиробничого травматизму в Чернівцях за 2019 рік та виконання Плану заходів щодо профілактики травматизму невиробничого характеру. Про це йдеться на сайті Чернівецької міськради.
За даними звітності лікувальних установ міста, у 2019 році зареєстровано 22127 випадків травматизму, що на 26% менше, ніж у 2018р. (30093 випадки). Найбільше нещасних випадків сталося через падіння – 72%, випадкову дію неживих механічних сил – 10,2%, транспортні нещасні випадки – 2,6%.
Також, на засіданні було заслухано питання про стан травматизму виробничого характеру в місті за 2019 рік. Впродовж 2019 року до Чернівецького міського відділення Фонду надійшло 26 повідомлень про нещасні випадки на виробництві, в яких постраждали 27 осіб, в тому числі 3 випадки з смертельним наслідком та 1 випадок із можливою інвалідністю. У порівнянні з 2018 роком кількість повідомлень про нещасні випадки зменшилась на 13, кількість потерпілих зменшилось на 25 осіб.
Найбільше випадків виробничого травматизму зафіксовано в галузях: енергетичній, будівництві, в охороні здоров’я та промисловості, що сталися внаслідок падіння при пересуванні, дорожньо-транспортних пригод, порушення інструкцій з охорони праці, ураження електричним струмом та внаслідок падіння з висоти. Основною причиною виробничого травматизму є людський фактор: в першу чергу це недоліки, упущення в організації охорони праці на підприємствах з боку роботодавців та нехтування особистою безпекою самими працюючими.
Читайте також: Буковина на першому місці в Україні за нелегальною зайнятістю
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами