Тут зібрано понад тисяча книг, читати які можуть і пацієнти, і медики.
У невеличкому кабінеті знизу до верху все заставлено книгами. 90% з них – медична література, решта – художня класика.
- Книги, які наразі є в нашій бібліотеці, надала нам обласна бібліотека. Наразі я наводжу із ними лад, створюю картотеку, проводжу інвентаризацію, - розповідає Людмила Ценьова, бібліотекар. – Є тут чимало справді унікальних книг, наприклад, 50 томів Радянської медичної енциклопедії.
Наразі серед читачів – лікарі онкодиспансеру.
- Такі бібліотеки у поважних медичних установах – це світова практика. За кордоном медикам навіть щотижня виділяють певний час для роботи в читальні, - каже Олег Чорний, хірург-онколог. – У нашій бібліотеці я знайшов дуже старі і рідкісні книги – вся загальна та онкохірургія 60-80-х років. Наразі читаю «Загальну хірургію» 1983 року. Крім того, тут є журнали з онкології, з яких можна дізнатися про всі сучасні розробки та досягнення.
Залучатимуть до читання і пацієнтів онкодиспансеру. Зокрема, щодня бібліотекар планує обходити відділення і пропонувати хворим книги. Так, сподівається, вдасться трохи розрадити і підтримати їх.
- Ми робитимемо все, щоби зберегти бібліотечний фонд, - каже Ілля Тащук, т.в.о. головного лікаря онкодиспансеру. – Поповнюватимемо книжковий запас власними силами. Переконаний, Інтернет ніколи не зможе дорівнятися до книг. Тим більше, тут ми маємо справді унікальні довідники та енциклопедії.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами