Договори підписані з усіма управлінськими компаніями, які виграли тендерні процедури. Про це у програмі Суть Речей на Радіо 10 розповів заступник директора Департаменту ЖКГ Чернівецької міськради Сергій Обшанський, пише ІА АСС.
Як зазначив Обшанський, з 7 липня на керівників управлінських компаній не було виписано жодного протоколу.
«Робота покращилася у плані санітарного стану. Якщо взяти 13 дислокацій, де були найбільші стихійні сміттєзвалища, які влаштовували самі мешканці, то зараз їх немає. Особливо це стосується районів приватної забудови, це мікрорайон Роша, Садгора, Гарячий Урбан. Якщо взяти Рошу, то 60% мешканців, які там проживають, взагалі не мають угод на вивезення твердо-побутових відходів. А від цього залежить санітарний стан», - каже Сергій Обшанський.
Місто Чернівці розділене на 12 територій, які обслуговують 12 управлінських компаній та ЖРЕПів.
«Для контролю бюджетних коштів розроблений алгоритм дій перевірки територій по прилотковій частині доріг, по прибиранню тротуарів, площ міста Чернівці. Створені мобільні групи, до складу яких входить і працівник управління контролю за благоустроєм, куратор департаменту ЖКГ і компанія, яка займається обслуговуванням території по виграних тендерах. Спільно двічі на місяць, до 15 числа і в кінці місяця, перевіряються території, якщо є якісь зауваження, то певна частина вулиці мінусується і тим самим ми економимо бюджетні кошти», - розповів Сергій Обшанський.
Нагадаємо, що у Чернівцях хочуть підвищити тариф на вивіз відходів і встановити контейнери для великогабаритного сміття.
Новини ІА АСС є у Viber
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами