Тестування проводитимуть анонімно та добровільно.
Голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук підписав розпорядження про продовження добровільного анонімного тестування педагогів області. Тепер Департамент освіти і науки разом з Інститутом післядипломної освіти розробляють механізм проведення ЗНО.
Читайте ще: Середній бал на ЗНО - 63. Буковинські ЗОШ очолюють антирейтинг шкіл
- Ми отримали пропозиції від педагогів кожного району, кожної ОТГ Чернівецької області. І думки виявилися абсолютно різні. Одні вчителі пропонують проходити ЗНО не тільки тим педагогам, які на курсах, а всім предметникам області. Інші хочуть обмежитися курсами підвищення кваліфікації. Поступили також пропозиції робити виїзні тестування в районах, - розповіла Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА. – Тож зараз ми вирішуємо, як саме проводитимемо ЗНО для вчителів. Звісно, врахуємо всі пропозиції педагогів та громадськості. Думаю, це будуть і виїзні тестування у пілотних районах, і ЗНО на курсах підвищення кваліфікації. Основне – перевірка знань проводитиметься на умовах добровільності і анонімності.
Вам буде цікаво: Закон Про освіту покращить результати ЗНО, - освітяни
Освітяни зазначають: мета ЗНО для вчителів – максимально підвищити рівень знань.
- За результатами ЗНО-2017, Чернівецька область знову пасе задніх: з 4-х предметів на останньому місці, ще з 4-х - на передостанньому, - зазначає Оксана Михайлівна. – Це необхідно змінювати. Звісно, ми працюватимемо і над тим, аби підвищити мотивацію учнів до навчання, залучити сім`ю до допомоги дитині. Але найважливіше значення у досягненні якісних знань учнів та високих результатів ЗНО – це професійність вчителя, який досконало знає шкільну програму.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами