Киянка Аліна Кругляк розповіла, чому для неї не складно ретельно сортувати сміття у Німеччині
Аліна навчається в німецькому виші та разом із другом Філіпом досліджувала екологічні проблеми Чернівецької області.
Молоді люди дивуються: мовляв до України вже дійшли новітні технології сортування сміття, а от техніки та коштів - бракує. Також проблема в тому, що українці не можуть організувати, щоб стічні води не потрапляли до річок, щоб потім не пити забруднену воду.
Журналісти Інформаційного агентства АСС поцікавились в німецьких студентів - чи є різниця, як смітять німці та українці? Сміття німців не накопичується, бо його сортують в кожному домі і одразу переробляють. А в сортуванні відходів українцями змісту небагато, адже переробляти сміття в нас ніде , вважають іноземці.
Нагадаємо: Стічні води в чернівецьких річках та купи сміття, - звіт екологів (ВІДЕО)
Зокрема, українка Аліна розповіла, що ретельно сортує сміття і це для неї не складно. А Філіп пояснив, чому в Німеччині вигідніше сортувати відходи, аніж викдати усе разом:
Аліна Кругляк, студентка: В мене вдома стоїть кілька контейнерів. Це один контейнер для паперу, один для пластика, також біоконтейнер. Скло я, наприклад, вивожу до окремих контейнерів, в нас на вулиці стоїть окремий контейнер, куди звозить скло уся вулиця. Це нам робити не складно.
Філіп, студент з Німеччини: Нам це робити не складно. Чим більше ми в Німеччині сортуємо сміття, тим менше його потім буде назбируватись. Його ж одразу переробляють дуже швидко і далі воно вже не накопичується. До того ж , ми зобов’язані сортувати сміття, тому що це узгоджено на міжнародному рівні. Якщо ми не будемо сортувати сміття, на нас накладатимуться величезні штрафи.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами