Як не втратити голову в сучасному світі? Дуже просто – потрібно берегти вміст черепної коробки. Отож, 5 речей, які негативно впливають на мозок.
Пропуск ранкового прийому їжі негативно впливає на працездатність і тонус людини протягом дня. Це здається цілком очевидним, але справа тут не стільки в споживанні необхідної організму енергії, скільки в тому, що відсутність сніданку знижує рівень цукру в крові. А це, в свою чергу, ускладнює надходження в мозок поживних речовин.
Це знайоме кожному явище стає глобальною проблемою. За даними ВООЗ, за останні 100 років людина стала спати в середньому на 20% менше. Сильне недосипання може призвести до того, що у фактичному стані неспання різні ділянки мозку переходять у фазу повільного сну. У цей час людина "зависає" в одній точці, погіршується дрібна моторика. Регулярне недосипання призводить до відмирання клітин мозку.
Надмірна кількість цукру викликає проблеми із засвоєнням білка і поживних речовин. Результат той же, що і при низькому рівні цукру в крові: поживні речовини в мозок просто не надходять.
Нестача води викликає зменшення обсягу мозку, що значно знижує його працездатність і призводить до майже нульової здатності запам'ятовувати інформацію. Рекомендується вживати в середньому 2 літри води на добу.
Аномалія інформаційного світу: людина одночасно сприймає кілька потоків інформації. Як наслідок, жоден з них не засвоюється належним чином, а свідомість звикає до подібного режиму роботи. Інформація сприймається поверхнево, а зосередитися і займатися чимось одним без частої зміни діяльності стає все важче.
Джерело: телеканал новин 24
Фото: econet.ru
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами