Перший заступник голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк, який взяв участь у нараді, розповів журналістам Інформаційного агентства АСС, що говорили у Вінниці про формування спроможної мережі, автономізацію закладів охорони здоров'я, підписання декларацій з населенням та укладання угод з НСЗУ.
"У Чернівецькій області справи такі. Усі 16 ЦПМСД реорганізовані у комунальні некомерційні підприємства, 521 910 буковинців уклали договір з лікарем, 656 лікарів зареєстровані в електронній системі Е-Health (97,3% від загальної кількості лікарів), угоду з НСЗУ в області підписало 19 закладів охорони здоров'я ( з них 12 ЦПМСД сільської місцевості та 7 міста Чернівці)" - каже Михайло Павлюк.
До теми: Впливовий АССпект: 17 тис. грн. отримують лікарі-рекордсмени на Буковині
Звертаючись до медиків – учасників цієї наради, Володимир Гройсман зазначив, що лікарні можуть бути прибутковими закладами, а отже, можуть надавати суттєво вищу якість медичних послуг.
«Якість медицини має бути змінена. Умови праці і оплата праці лікарів мають бути змінені», - сказав Володимир Гройсман.
Він нагадав, що в проекті Державного бюджету на 2019 рік фінансування галузі охорони здоров’я збільшено, порівняно з поточним роком, на 15 млрд грн. Гроші будуть направлені на продовження реформи на первинному рівні, перехід до діагностики, яка фінансуватиметься за новими принципами, на перетворення в системі екстреної медицини та подальшу розбудову мережі кардіоцентрів. У цьому контексті Глава Уряду нагадав, що вчасне ухвалення бюджету дозволить реалізувати всі плани вчасно і в повному обсязі.
Разом з тим, як зазначив Володимир Гройсман, важливо ухвалювати і виконувати стратегічні рішення не тільки на центральному рівні, а й на локальному.
Читати ще: Буковина пасе задніх за будівницвом сільських амбулаторій
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами