До «Найбільшого уроку у світі» долучилися учні Чернівецького ліцею №1
У Всесвітній день дитини Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосив про початок проекту «Найбільший урок у світі» – ініціативи, яка познайомить 15 тисяч дітей в Україні із Глобальними цілями сталого розвитку, які були прийняті Генеральною асамблеєю ООН.
Ціль всесвітньої ініціативи «Найбільший урок у світі» – провести заняття у 100 країнах та ознайомити дітей у всьому світі із глобальними цілями. В Україні проект охопить 450 міст та містечок, де відбудуться уроки для 15 тисяч дітей про глобальні цілі, лідерські навички та про те, як діти можуть
захистити свої права.
У Чернівцях такий урок провели у Ліцеї №1. Учні обрали тему глобального дефіциту води і не просто поговорили про це, але й запропонували свої способи очистки та добування води, яка придатна для споживання.
Зокрема, ліцеїсти довели, що можна силоміць притягнути хмару і добути з неї воду. Шкідливі речовини з води можна вивести за допомогою зміни температури, та й взагалі - майбутнє за водою з космосу. Всі ідеї учні показували через формули та розрахунки, тим самим доводячи реальність всіх цих способів. «Найбільший урок у світі» провів найкращий учитель України 2017 року - Паул Пшенічка.
Для довідки: За оцінками ООН, кожна шоста людина у світі не має доступу до 20-50 літрів питної води на день, потрібних для забезпечення найнеобхідніших потреб – пиття, приготування їжі, гігієни та прибирання. При цьому, за інформацією Washington Post, на одиночний злив в унітазі витрачається більше води, ніж житель Африки витрачає на миття, прибирання, приготування їжі та пиття щодня. Такий стан речей з часом може спровокувати новий вид війн за ресурси, а саме війн за воду.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами