Цими днями триває перший цикл тренінгу з питань енергоменеджменту та енергоефективності, який став можливим завдяки співпраці проекту «Енергоефективні реформи в Україні» Німецького бюро міжнародного співробітництва та програми «U-LEAD з Європою».
Читати ще: Ремонт доріг, відновлення парків, відбудова шкіл. Як виграють села від адмінреформи (ВІДЕО)
Тема підвищення енергонезалежності та енергоефективності є топовою для об’єднаних територіальних громад.
« Бюджетом – 2017 держава делегувала значну відповідальність за впровадження енергоефективних заходів у бюджетній сфері саме органам місцевого самоврядування. Цей напрямок потребує відповідної кадрової компетенції, якої в об’єднаних громадах поки що бракує. Тому тренери з питань енергоефективності – дуже на часі для роботи в громадах», - розповіла Інформаційному агентству АСС Тетяна Татарчук, директор Центру розвитку місцевого самоврядування в Чернівецькій області.
Навчання відбуватиметься за принципом «тренінгу для тренерів», якому передував конкурсний відбір.
До теми: У Чернівцях провели перший тренінг для старост
«Після 2 етапів навчання (І – в Чернівцях, ІІ – у Львові) 25 тренерів західного регіону (в тому числі 3 представники нашої області) спільно з Центрами розвитку місцевого самоврядування проведуть тренінгові заходи з питань впровадження системи енергоменеджменту в об’єднаних громадах, вивчатимуть потреби ОТГ та спільно допомагатимуть їм у якісному впровадженні енергоефективних заходів. Очікуємо на старт цієї роботи вже на початку осені. Громади Буковини дійсно дуже потребують сучасних енергоменеджерів, сподіваємось на те, що за допомогою міжнародних проектів ми отримаємо ці цінні кадри для наших громад», - каже Тетяна Татарчук.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами