Преміювання найактивніших вчителів англійської мови та учнів, які беруть участь в міжнародних іспитах . У Чернівцях презентували міську програму вивчення англійської мови у навчальних закладах на 2016-2020 роки. З міського бюджету на це виділили понад три мільйони гривень.
У чернівецькій мерії кажуть про гарні результати володіння англійської в навчальних закладах. На тлі загальноукраїнської статистики, коли вільно володіє англійською лише 7 відсотків українців, чернівецькі освітяни кажуть: рівень місцевих школярів досить високий, з кожним роком англійська здобуває усе більшої популярності, стає все більше охочих складати міжнародні іспити.
Олена КУЗЬМІНА, заступник начальника, начальник відділу загальної середньої освіти управління освіти : Англійська мова є третім за популярністю предметом на ЗНО. За результатами охоплення Кембриджськими іспитами чернівецька гімназія щороку отримує золотий сертифікат Кембриджського екзимінаційного центру. Щороку збільшується кількість таких учнів, які складають такі іспити на відповідність загальноєвропейським критеріям.
Волонтер Ванесса Маклрой – вже 12 років популяризує англійську в Україні. Вона каже, попри певні проблеми із граматикою, бачить помітний прорив у вивченні цієї мови в студентів та дорослих. І радить починати вивчати англійську змалечку.
Ванесса Маклрой, місіонер: Чим менша дитина, тим їй простіше, бо вона не перекладає в розумі слова, вона просто вчиться говорити, а чим ми старшими стаємо , ми починаємо усе більше аналізувати слова, тому нам стає важче їх засвоювати.
Щоб поглиблювати знання англійської в усіх освітніх закладах, у Чернівцях виділили більше трьох мільйонів гривень .
Олексій Каспрук, міський голова Чернівців: Ми маємо починати навчання дітей англійської мови на всіх рівнях, починаючи з дитячих садочків, тоді через 5,10 років, ми станемо поза конкуренцією, для інвесторів, для усього світу.
Нині в місті вивченням англійської охоплено 80 відсотків школярів в 44-х школах, та 2,5 тисяч дошкільнят в 15 садках. Далі освітяни планують розробити проект партнерства між найактивнішими школами , які й розвиватимуть англомовні заходи вмісті, збільшити кількість літніх пришкільних таборів, де вивчатимуть англійську. Крім цього, п’ятеро чернівецьких вчителів у складі інших стали тренерами Британської ради та зможуть навчати новим методикам по 20 своїх колег. І насамкінець, міська програма передбачає преміювання 50-х найактивніших вчителів з англійської та учнів, які беруть участь в міжнародних іспитах, адже це – справа недешева, кажуть освітяни.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами