11 спікерів і чотири години спілкування – все заради мотивації та взаємопідтримки. Організувала захід громадська організація «Чернівецьке об’єднання Захист». Успішні проекти реалізовані у цьому році повинні б надихнути на подальші ініціативи небайдужих буковинців, пише ІА АСС.
«Форум ми проводимо для того, аби громадські діячі розказали про свої перемоги. І як з’ясувалось, громадський сектор у нас дієвий. Всі досягнення це доводять. І як ми боролись з вірусом, як організовуємо інклюзивне суспільство і доступність, і про мотивацію молоді. Це ж майбутнє наше. Ми хочемо середовищ, аби молоді люди не мали бажання виїжджати закордон. Форум має надихнути всіх зневірених, і довести – навіть невелика спільнота однодумців можуть перевернути гори», - розповідає Богдан Бойко, голова ГО Чернівецьке об’єднання «Захист».
Під час форуму висвітлювали інформацію у трьох блоках: - боротьба з коронавірусом; - побудова інклюзивного суспільства; - підтримка дітей та розвиток молоді.
Дивіться нас на YouTube
Ділились своїми історіями волонтери та активні буковинці: Яна Двірничук, Наталя Фрунзе, Володимир Дорош, Валентина Добридіна, Марта Левченко, Марія Чегорян та інші.
Читати: Люди мають про них знати: у Чернівцях пройде форум «Простір досягнень»
«Це шалений обмін енергетикою, гарними справами. Сподіваємось, що тут створиться атмосфера, коли громадські діячі зрозуміють – варто об’єднатись і робити хороші справи разом. Цього року нас всіх об'єднав коронавірус. Бог знає, що робить, і коли випадає випробування – всі оцінюють життя по-іншому»,, - каже Марія Нікітіна, заступниця голови ГО Чернівецьке об’єднання «Захист».
Такий форум у Чернівцях відбувався вперше. Організатори сподіваються повторити його наступного року не лише у Чернівцях, але й в інших містах України.
«Аби іти вперед, слід оглянутись та підбити підсумки. У важкі часи найважливіше, аби люди не панікували, дбали про імунітет і мали позитивний настрій. Це збереже здоров’я. Впевненість, людяність, жертовність – якщо жити і працювати за цими канонами, то й пережити вдасться будь-яку біду»,, - розповів волонтер Володимир Дорош.
«Хто у скруті - тим треба помагати. Бути людиною важко і легко водночас. Ми втілили бажання діток, котрі написали 1600 листів до Святого Миколая. Діти з сімей, які живуть у кризі, де неповні сім’ї, люди з інвалідністю. Всі, хто не мають можливості придбати подарунок, ми допоможемо. Так не повинно бути, аби через злидні у дітей зникали мрії, - каже меценатка Марта Левченко. - На Святого Миколая всі чекають на казку. Через бідність, буває, діти просинаються і не тягнуть руку під подушку. Ми це змінюємо. Миколай прийде у кожну сім’ю».
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами