Про це домовилися під час зустрічі міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та генеральний директор The LEGO Foundation Джон Гудвін, повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу Міністерства освіти та науки.
"100 пілотних шкіл забезпечать методикою LEGO, а до перенавчання вчителів, що братимуть 2018-го перший клас Нової української школи, долучаться тренери The LEGO Foundation. Так, у другому півріччі 100 шкіл, які зараз пілотують новий стандарт початкової освіти, отримають набори "Шість цеглинок". Ними мають забезпечити кожну дитину в експериментальних класах", - йдеться у повідомленні.
Читайте ще: Кардинальні зміни в системі освіти: як навчатимуть українців
За словами Гудвіна, «Шість цеглинок» – це технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам'ять, розвивати моторику і творчо мислити. Через гру вони зможуть навчитися таким важливим, передбаченим НУШ умінням як, наприклад, вирішення проблемних завдань.
«Ми дуже зацікавлені в співпраці, тому що справді хочемо змінити нашу школу і підхід до навчання. Насамперед, це стосується початкової школи, з якої в наступному навчальному році почнеться реформа і діти підуть в перший клас Нової української школи. Нам потрібно забезпечити її новим обладнанням і новими методиками, зокрема, навчання через гру, яке впроваджує у своїх проектах LEGO», – відзначила Гриневич.
Вона також наголосила, що водночас із забезпеченням методиками так само важливо навчити педагогів їх використовувати – як і коли з ними можна працювати, на що вони спрямовані. Гудвін погодився долучити їхніх тренерів до такого навчання.
Вам буде цікаво: Впливовий АССпект: По-новому вчитимуться два перших класи у школі №28
Для перенавчання 22 тис. вчителів, які наступного року братимуть перший клас, буде 2 модулі. Перший – для дистанційного курсу, який МОН планує запустити на початку 2018-го. У ньому будуть презентовані методики навчання через гру для початкової школи. Другий модуль буде розрахований на тренерів, які готуватимуть вчителів під час очного етапу. У ньому усі методики розглядатимуться на практиці.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами