Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
Гриневич висловила сподівання, що президент Петро Порошенко підпише закон "Про освіту", поки буде йти експертиза мовної статті.
Нагадаємо: Румуни Чернівецької області просять Президента накласти вето на Закон «Про освіту»
За її словами, на зустрічі з послами вона домовилася про співпрацю в питанні імплементації мовної статті в законі про освіту.
Гриневич також зазначила, що главам дипломатичних представництв надали роз'яснення щодо ст.7 про мову освіти в законі про освіту.
Представники румуномовної громади Чернівців задоволені, що статтю нового Закону про освіту направили на експертизу . Але, кажуть, ця експертиза може затягтись на роки.
Чернівецькі румуни заявляють: не припинять писати до усіх можливих інституцій, щоб новий Закон про освіту повернули до попереднього вигляду. Бо, на їхню думку, чотири статті нормативного акту порушують мовні права нацменшин.
Читати ще: Закон про освіту дбає про випускників румуномовних шкіл, - О.Палійчук (ВІДЕО)
Голова румунського культурологічного центру «Євдоксій Гурмузакі» Василь Терицану: "Те, що направили 7 статтю закону на венеціанську комісію – це дуже добре. Сподіваємось, що наші депутати не вирішуватимуть це питання нашвидкуруч. Ми, думаю, будемо далі звертатись до наших партнерів до наших інституцій. Ми вже звернулись до наших депутатів Верховної Ради, щоб це питання таки було вирішене, а якщо воно не буде вирішене – будемо судитись".
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами