А препаратами для наркозу лікувальні заклади забезпечені на найближчих 8-9 місяців.
Минулого року за кошти з різних джерел вдалося закупити 13 наркозно-дихальних апаратів. Тоді як першочергова потреба - більше 30-ти. Вартість одного апарату ШВЛ середнього класу українського виробництва «Бриз» - понад 200 тис. грн.
Читайте ще: Амбулаторія в Лужанах отримала гуманітарну допомогу
- Питання забезпечення наркозними препаратами - це питання номер як для Департаменту охорони здоров`я, так і для кожного керівника лікувального закладу. Бо стаціонари, в яких є хірургічна служба, без наркозу функціонувати не можуть, - розповів Інформаційному агентству АСС Василь Павлюк, начальник відділу профілактичної медицини, розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров`я Чернівецької ОДА. - На 2017 рік ми отримали медичну субвенцію, запустили відповідні тендерні процедури і для всіх лікувальних закладів закупили необхідні препарати для проведення анестезії. Прогнозуємо, що наявних наркозних препаратів вистачить на 8-9 місяців.
Вам буде цікаво: «Доступні ліки» досі не є «доступні». Програма працює, але недоліків ще багато
Хворі, які потребують ургентних та планових операцій, забезпечені необхідними наркозними препаратами в повній мірі. Труднощі є з тими матеріалами, які необхідні для проведення самого оперативного втручання. А це - і лікарські засоби, і витратний матеріал. Ними лікарні, що мають хірургічний стаціонар, забезпечені мінімально - тільки для ургентних хворих.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами