Діти неодноразово були свідками домашнього насильства, проте буковинка боялась помсти і тому не зверталась по допомогу ні до поліції, ні до органів державної влади. Після чергового надто жорстокого побиття вона потрапила до лікарні.
Кричав, а потім ще й лупцював. Багатодітна матір з року в рік терпіла знущання чоловіка. Увірвався терпець після чергового побиття: у січні 2014 року жінка все ж наважилася подати заяву до поліції і звернулась до соціальних працівників. Оскільки сім’я опинилась у складних життєвих обставинах, Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Вижницької райдержадміністрації поставив її на облік.
Нагадаємо, відтепер усі діти можуть скористатися безоплатною допомогою юриста
Того ж, 2014-го, року буковинка звернулася до Вижницького районного суду з позовом до чоловіка про розірвання шлюбу. Дружина щоразу пробачала, бо хотіла, щоб у дітей був батько, і на цей раз, після чергових прохань, вона вирішила зберегти сім’ю. Справу було закрито, повідомляють у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області .
Подружжя то мирилося, то знову сварилося. 10 лютого 2018 року житель Вижниччини знову продемонстрував силу своїй дружині. Все це сталося на очах у дітей. Багатодітну матір госпіталізували у Вашківецьку лікарню Вижницького району. Медики діагностували струс мозку та закриту черепно-мозкову травму. Чоловік, який вчинив таке, жодного разу не відвідав матір своїх дітей у лікарні. Їх у подружжя семеро, найменшій доньці всього 8 місяців. Ба більше, про вчинене він не жалкує.
Жінка змушена була разом з дітьми покинути свою домівку, щоб укотре не терпіти знущань. Це попри те, що будинок належав їй як спадкове майно від матері.
Буковинка потребувала допомоги, зокрема юридичної. Вона звернулась до фахівців системи безоплатної правової допомоги. 23 лютого 2018 року Вижницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги видано доручення адвокату Ігорю Стаднику для складання процесуальних документів щодо видачі обмежувального припису про тимчасову заборону чоловіку перебувати разом з дружиною і дітьми в місці спільного проживання строком на 6 місяців.
Під час розгляду справи адвокат подав заяву про виклик шести свідків та клопотання про витребування доказів. Йшлося про матеріали кримінального провадження 2014 року (від Вижницького відділення поліції Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області) та оригінали матеріалів перевірки інформації 2018 року (від Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Вижницької райдержадміністрації).
Читати ще: На Буковині проводять унікальні лекції
Завдяки професійним діям адвоката, зваживши на показання свідків та докази, Вижницький районний суд своїм рішенням від 19 березня 2018 року позовні вимоги жительки Вижницького району задовольнив повністю. Зокрема, суд видав обмежувальний припис щодо заборони кривднику перебувати в місці спільного проживання з постраждалою і наближатися на відстань менше 50 метрів до її місця проживання.
Контактна інформація! Звернутися до фахівців Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: Чернівецька область, м. Вижниця, вул. Українська, 100Б, тел. (0 3730) 2-31-58.
До фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області звертайтеся за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.
Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні, приймаються цілодобово).
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами